top of page

BAYKUŞ Paradigma

nedir, kimdir?

Baykuş Paradigma, aynı anda hem kafe hem kütüphane -kitap okuma ve satışı- hem de sınava hazırlanan öğrencilere ders çalışma alanı ve desteği sunan bir eğitim organizasyon kafe konseptidir. 

Her şeyden önce kalite, estetik ve özgünlük çizgisiyle İskenderun'da bazı yerleşmiş klişeleri sarsmayı ve değiştirmeyi hedefleyen Baykuş, aynı anda birçok  farklı hizmeti sunacaktır. 

Baykuş'un giriş katı; kafe, kütüphane, kitap ödünç ve satışı, bilgisayar, internet gibi hizmetleri verirken farklı ve sıcak havasıyla güzel ve verimli zamanlar geçireceğiniz bir alan olacaktır. Kafemizde sevilen dünya lezzetlerine ait kahveler, sıcak içecekler, kekler ve sandviçler damak tadınızı fethetmeye hazır sizi bekleyecek. Ayrıca günlük, haftalık, aylık ve yıllık üyelik sistemi ile daha avantajlı seçeneklerle tüm sıcak içecekler  üyelik alanlara %50 indirimli olacaktır. Aperitif yiyecekler ve pastalar oldukça uygun fiyata misafirlerimize sunulacaktır. Birçok dergi ve gazeteye de ulaşma imkanı sunacak olan Baykuş Paradigma, kentimizin inovasyon taşıyıcısı misyonunu üstlenecektir.

Baykuş üstı kat ise tamamen abonelik sistemine dahil olan öğrencilerin ders çalışma kulübü, sınav kulübü, materyal ve koçluk desteği kulübü ile ders bazlı eğitim desteği kulübü gibi öğrencilerin başarısını yükseltmek için destek alacakları bir eğitim alanı olacaktır. 

Ayrıca Baykuş, toplantı yapmak isteyen ancak ofis sıkıntısı yaşayan 5-6 kişilik gruplara günlük ofis locası kiralama hizmeti de verecektir.

Baykuş ayrıca; öğrenciler ve sanatseverler için paneller, sempozyumlar, kitap imza günleri, edebiyat söyleşileri, sınav bilgilendirme seminerleri ile velilere dönük birçok çalışmayı da profesyonel olarak gerçekleştirecektir. Sizlerle buluşmak ve bu eşsiz projemizi sizlere sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.  Pek yakında...

Daha Fazla Bilgi Edin
Kütüphanede çalışma

hakkımızda

bottom of page